Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžiųDvišalis Italijos kryžius

Toks kryžius kartais vadinamas "smailiu". Jį sudaro dvipusiai kryžiai. Ir jų, savo ruožtu, riboja horizontalios ir vertikalios siūlės. Abi siūlės atliekamos kaip paprasčiausias kryžius. Italijos kryžius išsiuvinėtas 2 etapais. Pirmiausia viena kryptimi, tada kitoje. Įveskite siūlą ir padarykite pirmąjį dygsnio dešinėje pusėje dešinėje. Tada iš neteisingos pusės dygsnio iš kairės į dešinę (žr. 1 pav.).

Kitas žingsnis yra vertikalus dygsnis priekinėje pusėje. Dabar turite atlikti dvipusio horizontalaus dygsnio po kryžiumi. Dabar veiksmai kartojami nuo pat pradžių. Paskutiniame etape adata juda priešinga kryptimi. Turite siūti antrąjį skersinio ir kryžiaus vertikalius siūlus. Jie atskiria kryžius viena nuo kitos. Atliekant antrąją eilutę horizontaliosios siūlės po pirmosios eilės bus bus viros kitos sekos kryžių. Toks siuvinėjimas labai efektyvias plonu audiniu.Dygsniai turi būti griežti, tačiau tuo pačiu metu jie neturėtų traukti medžiagos kartu.

Juodkalnijos kryžius


Toks kryžius yra padalintas vertikaliais siūlais. Ant priekinės pusės yra kryžiai iš dviejų strižinių siūlių. Neteisingoje pusėje matysime įprastus kryžius su vertikaliais tarpiniais siūlais. Norint atlikti tokį modelį, geriausia paimti storus siūlus. Juodkalnijos kryžius prasideda iš pailgos dygsnio, vykdomas iš kairės į dešinę per 4 horizontalius ir 8 vertikalius sriegius. Po to adata grįžta po pirmąsias 4x4 sriegius, užfiksuotus pirmojo dygsnio. Trečias dygsnis vykdomas taip pat, kaip ir pirmasis.Iš neteisingos pusės gaunami kryžiai, kurie kerta vertikalius siūlus (žr. 2 pav.). Apatinėje pusėje šis modelis atrodo labiau įspūdingas nei priekinėje pusėje.

Alzyro kryžius

Alzyro kryžiaus atlikimo technika yra labai paprasta. Kai tai bus padaryta, išplėskite 1-2 kryptis. Pageidautina, kad dygsniai būtų per keletą temų. Šis modelis labai gražus ant storo audinio. Alžyro kryžiaus linijos yra sujungtos viena su kita tiek viršaus, tiek apačioje.Svarbu užtikrinti, kad kryžiai būtų vienodi. Paprastai tokį modelį puošia servetėlės ​​ir virtuvės rankšluosčiai.

Maltiečių kryžius

Šis siūlas labai gerai atrodo virtuvėje. Tai geriau iškirpti su susuktų medvilninių siūlų. Adata nukreipta į veidą taške 1. Dabar mes pradedame pynimą iš pirmojo kairiojo deimanto. Siūlas perduodamas pagal pagrindinę grotelę pagal figūrą.

Kitaip tariant, perdengiant sriegius po pagrindine tinkleliu ir vir jo, atliekamas antras rombas (žemiausias), artėjantis prie jo per centrinį rombą.

Dabar reikia atlikti tinkamą deimantą, taip patarduoti gijas po pagrindine tinklelio ir virš jo ir eiti viršutinį rombą (žr. 3 pav.). Kai mes sujungiame visas grotelių rombas, mes turime pataisyti siūlą netinkamoje siuvinėjimo pusėje.

Prancūzų kryžius


Siūlas tęsiasi iš apačios ir pakyla per 2 dvipusius arba 4 viengubus siūlus. Siūlas išplečiamas kairėje po dvigubu sriegiu. Ir grąžinkite siūlą prie pirmojo dygsnio. Adata įterpiama viduryje tarp keturių drobinių siūlų ir sulankstyta iki pirmojo dygsnio. Dabar dešinėje yra panašus dygsnis. Vykdydami tai, nukreipdami adatą po siūlu, nukreipiame į kitą dygsnį. Šis modelis vykdomas įstrižuose eilutėse.

Bulgarijos kryžius

Šios rūšies siuvinėjimas taip pat vadinamas dvigubu kryžiumi. Jis daro siuvinėjimą labiau įspaustu ir graziu. Toks kryžius susideda iš 2 dalių. Pirma, paprastas kryžminis dygsnis yra išsiuvinėtas, o ant jo - linija pagal 4 paveikslą.


Ištiesdami tiesią kryžių, svarbu, kad adata aiškiai būtų viduryje tarp atitinkamų apatinių kryžiaus apatinių dalių. Tik tuomet siuvinėjimas atrodys gražiai ir tvarkingai.

Šv. Jurgio kryžius

Tokie kryžiai yra kaip pliuso ženklas. Galite įdėti jį į neto numerius arba bet kokia tvarka. Jis skirtas užpildyti siuvinėjimo foną. Pirma, horizontalia plokštuma iš kairės į dešinę yra padaryta dygsnio. Tada adata iš neteisingos veido pusės paimama per gautą dygsnį. Uzbaigti dygsnio vertikalioje plokštumoje. Taigi reikia stebėti, ar atstumas tarp kryžių buvo lygus.Tiek vertikalios, tiek horizontalios siūlės turėtų būti tokio paties dydžio. Toks metodas dažniausiai naudojamas bet kokių liaudies piešinių siuvinimui.

Graikijos kryžius

Šis kryžiaus tipas skiriasi nuo rasprasto pradinio etapo vykdymo ir dygsnio polinkio. Pirmas dygsnis vykdomas iš apačios ų viršų ir iš kairės į dešinę, per dvi dvigubas sruogas. Be to, adata užvyniojama atgal iš apatinės dalies viduje horizontalioje plokštumoje po dviem dvigubais siūlais ir dygsnis yra įstumtas apacii. Gracijos kryžius uzbaigia adatos judėjimą iš kairės į dešinę per keturias dvigubas sruogas už to, kur prasidėjo pirmas dygsnis. Po to adata ištraukiama, praeina dvi dvigubos sruogos iš apatinės pusės į horizontalią padėtį. Atliekant šį siūlę, nesvarbu, kokia pusė yra siuvama jungiančias eilutes. Jei tokioje siuvinėjime naudosite švelnius siūlus - tai atrodys negraži dėl atsiradusių liumenų sąskaita. Šis modelis atrodys nepaprastai įspūdingas, tarsi jis būt pagamintas storais siūlais. Graikijos kryžius išsiuvinėtas kaip drabužių elementai, kaip ir nuotraukos.

Drobė pakeliama ir pritvirtinama prie rėmo, parenkamas modelis, temos jau paruotos, atrodo, kad galite pradėti dirbti. Štai tik vienas klausimas, irkaip siūti siuvinėtas siūlas? Ir apskritaikokie yra kryžių tipai? Ir ką reiškia apvadu? Mes pradėsime atsakyti į visus klausimus. Visų pirma, pažiūrėkime kokiakryžiai ir kad jie dažniausiai siuvami. Šiuo metu žinomadaugiau nei dešimt rūšių "kryžiaus".

Kryžminių siūlių siūlių tipai

1.Paprastas kryžius - dažniausiai naudojama natūra, dar vadinama skaičiavimo kryžiais, naudojama paveiksluose, staltiesėse, drabužiuose ir pagalvėse. Jis pagamintas iš 2 dygsnių, kurie yra link į priešingį pusę ir susikerta viduryje. Vienas kryžius užima vieną langelį.

Dažniausiai pirmas dygsnis yra pagamintas ip apatinio kairiojo kampo ir baigiasi įstrižai viršutiniame dešiniajame kampe. Kitas dygsnis prasideda apatiniame dešiniajame kampe ir baigiasi viršutiniame kairiajame kampe. Vaizdas, pagamintas naudojant šią techniką, atrodo labiau tvarkingas, jei visų viršutinių siūlių kryptis yra ta pati.


2.Nebaigtas kryžius arba pusiaukelė - ne mažiau populiari siūlių rūšis, naudojama gobelenuose ir paprastuose paveiksluose. Yra paprastų pusiau kryžių dydis, lygus reguliariai kryžiui. Jie yra vienas paprasto kryžiaus dygsnio, o siūlių kryptis gali būti bet kuria kryptimi. Būtiniausia sąlyga yra tai, kad visi siūlai turi būti vienoje kryptyje. Be to, yra pusiau lankų:?,?,? reguliaraus kryžiaus dydis.
3.Bulgarų kryžius ar leviatanas - ne mažiau populiarus, yra naudojamas siuvinėti pagalvėms. Tai atliekama tokia seka: pirmiausia padarykite paprastą kryžių ir ant jo jo tiesi kryžius. Pagrindinė sąlyga, kad tiesi kryžius būtų išdėstytas tiksliai viduryje ir jo siūli, kirtiklių toje pačioje vietoje kaip paprastas kryžius.


4.Tiesus kryžius Yra dviejų horizontalių ir vertikalių kaminų sankirta. Naudojamas rankų darbo papuošimui.

5.Pailgintas kryžius arba slavis - Retai naudojamas kaip patalynės rankšluosčių ar rankšluosči puošmena. Atliktas, taip pat paprastas, tik aukštis užima dvi ląsteles, o ne vieną.

6.Batų su kryžiaus "ožka" - vienas iš seniausių kryžių tipų, šiuo metu naudojamas retai. Tai slavų kryžiaus mišinys ir paprastas.7.Dvipusio kryžiaus - Dėl siuvinėjimo gaunami kryžiai iš priekio ir apačios. Naudojamas siuvinėjimui ant plonų skaidrių audini ir telyčių.8.Dvigubas kryžius arba itališkas - paprasti kryžiai pakaitomis mažosiomis tiesiomis linijomis.


9.Seamstaff seamstress- iš išorės jis gali atrodyti kaip bulgariškas. Pagrindinis jo skirtumų pagrindas yra tiesus kryžius, o viršuje jis yra paprastas, o siūlės paprasti, gali būti mažesni už tiesus.


Poilsiosiūlių kryželiu dabar praktiškai nenaudojami. Be "kryžminio" siūlės, gali prireikti siūti atgal su adata ar tapyba. Jie naudojami kraštovaizdžio pagrindiniams vaizdo elementams.


Related news

Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžių image, picture, imagery


Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžių 73


Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžių 30


Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžių 46


Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžių 23


Kryžminių siūlių siūlių tipai. Kaip gali būti siuvinėti kryžių 20